Trinity College School Track Team                          Hy-Tek's Meet Manager
                       CISAA U14 XC Meet 2010 - 10/26/2010                       
                                 CISAA U14 2010                                  
                             Trinity College School                              
                              Last Completed Event                               
 
Event 2  Boys Under 10 2000 Meter Run CC U10 Boys
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Hartgest, Matthew            St. John's K           8:59.07    1             
  2 Dalton, Andrew               Kingsway Col           9:01.16    2             
  3 Grant, Ryan                  Upper Canada Prep      9:10.19    3             
  4 Thompson, Matthew            Montcrest School       9:18.37    4             
  5 Dale, Brandon                Upper Canada Prep      9:19.75    5             
  6 Harris, Logan                Kingsway Col           9:23.98    6             
  7 Cook, Monty                  Kingsway Col           9:24.33    7             
  8 Raubenheimer, Bradley        Bayview Glen           9:26.19    8             
  9 Brown, Oscar                 Upper Canada Prep      9:28.16    9             
 10 Bell, Gavin                  Royal St. George's     9:29.64   10             
 11 Naysmith, Max                Kingsway Col           9:31.10   11             
 12 Meneguzzi, David             Kempenfelt B           9:33.74   12             
 13 Le Feuvre, Matts             Montcrest School       9:34.68   13             
 14 Mcleish, Angus               Montcrest School       9:36.32   14             
 15 Benson, Graydon              Montcrest School       9:38.30   15             
 16 Blakely, Gunnar              Montcrest School       9:39.23   16             
 17 Zimmerman, Chet              Bayview Glen           9:43.02   17             
 18 Eakins, Aidan                Crestwood Prep         9:51.39   18             
 19 Reid, Nick                   Bayview Glen           9:52.82   19             
 20 Kozik, Kevin                 Crestwood Prep         9:54.20   20             
 21 Margach, Jackson             Crescent School       10:00.76   21             
 22 Babits, John                 Upper Canada Prep     10:02.90   22             
 23 Capstick, Ben                The York School       10:05.89   23             
 24 Bushell, Liam                The York School       10:07.77   24             
 25 Halman, Toby                 The York School       10:08.78   25             
 26 Hektor, Ethan                Crestwood Prep        10:22.70   26             
 27 Dal Bello, Sebastian         The York School       10:24.33   27             
 28 Lavery, Sean                 Sterling Hall         10:35.90   28             
 29 Sinton, Maclain              Kempenfelt B          10:41.68   29             
 30 Khosla, Jay                  Bayview Glen          10:42.67   30             
 31 Vitug, Darius                Upper Canada Prep     10:43.25   31             
 32 Bellamy, Jonathan            Crescent School       10:43.56   32             
 33 Howe, Jason                  Upper Canada Prep     10:43.92   33             
 34 Bellamy, William             The York School       10:47.17   34             
 35 Arif, Aulakh                 The York School       10:47.63   35             
 36 Crossland, James             Royal St. George's    10:49.05   36             
 37 Baker, Eric                  Holy Trinity School   10:56.44   37             
 38 Berghuis, Kevin              Upper Canada Prep     10:59.28   38             
 39 Nicoletti, Daniel            Upper Canada Prep     11:04.11   39             
 40 Ravencroft, Benjamin         Toronto Fren          11:08.85   40             
 41 Schroeder, Jakob             St. John's K          11:18.19   41             
 42 Hirschl, Shai                The York School       11:19.71   42             
 43 Xiao, Mark                   Crescent School       11:22.86   43             
 44 Borinsky, Matthew            The York School       11:27.91   44             
 45 Crocker, Jacob               Holy Trinity School   11:28.47   45             
 46 Morneau, Edward              Crescent School       11:41.77   46             
 47 Evanovich, Jack              Sterling Hall         11:52.23   47             
 48 Blanc, Gabriel               The York School       12:11.63   48             
 49 Reeve, Jonathan              Holy Trinity School   12:11.93   49             
 50 Bain, Alexander              Toronto Fren          12:14.23   50             
 51 Ain, Joey                    Kempenfelt B          12:25.86   51             
 52 Rochon, Will                 Sterling Hall         12:31.65   52             
 53 Ireland, William             St. John's K          12:39.07   53             
 54 Huntley, Michael             St. John's K          12:41.46   54             
 55 Corelli, Liam                Crescent School       12:44.44   55             
 56 Hakim, David                 St. John's K          12:47.52   56             
 57 Marcuzzi, David              The York School       12:47.83   57             
 58 Mayorova, Dimitry            Bayview Glen          12:53.52   58             
 59 Burrafato, Zachary           Bayview Glen          12:53.95   59             
 60 Song, Mathew                 Crescent School       13:09.14   60             
 61 Chong, Mitchell              Bayview Glen          13:16.40   61             
 62 Monteith, Matthew            Montcrest School      13:47.39   62             
 63 Swales, Nikolas              Crescent School       16:00.39   63             
 64 De Rosa, Michael             Holy Trinity School   16:13.72   64             
 65 Allen, Jake                  Kempenfelt B          16:29.63   65             
 66 Sun, Jeffrey                 Holy Trinity School   59:59.59   66             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Kingsway College School      26    2    6    7   11                         
      Total Time:    37:20.57                                                    
         Average:     9:20.15                                                    
   2 Upper Canada Prep            39    3    5    9   22   31   33   38   39     
      Total Time:    38:01.00                                                    
         Average:     9:30.25                                                    
   3 Montcrest School             46    4   13   14   15   16   62               
      Total Time:    38:07.67                                                    
         Average:     9:31.92                                                    
   4 Bayview Glen                 74    8   17   19   30   58   59   61          
      Total Time:    39:44.70                                                    
         Average:     9:56.18                                                    
   5 The York School              99   23   24   25   27   34   35   42   44   48
      Total Time:    40:46.77                                                    
         Average:    10:11.70                                                    
   6 Crescent School             142   21   32   43   46   55   60   63          
      Total Time:    43:48.95                                                    
         Average:    10:57.24                                                    
   7 St. John's Kilmarnock       149    1   41   53   54   56                    
      Total Time:    45:37.79                                                    
         Average:    11:24.45                                                    
   8 Kempenfelt Bay School       157   12   29   51   65                         
      Total Time:    49:10.91                                                    
         Average:    12:17.73                                                    
   9 Holy Trinity School         195   37   45   49   64   66                    
      Total Time:    50:50.56                                                    
         Average:    12:42.64