Trinity College School Track Team                          Hy-Tek's Meet Manager
                       CISAA SR XC Meet 2012 - 10/23/2012                        
                              Last Completed Event                               
 
Event 2  Boys Under 15 5k Run CC Midget Boys
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Grenke, Matthaus             ST. MICHAEL'          16:21.50    1             
  2 Schmidt, Matthew             ST. MICHAEL'          16:28.26    2             
  3 Bimm, Alexander              ST. MICHAEL'          16:59.55    3             
  4 Yarranton, Max               ST. MICHAEL'          17:03.84    4             
  5 Mehta, Ryley                 CRESCENT SCHOOL       17:16.77    5             
  6 Staples, Matthew             COUNTRY DAY SCHOOL    17:17.53    6             
  7 Stevenson, Fraser            ROYAL ST. GEORGE'S    17:18.32    7             
  8 Sangiorgio, Michael          DE LA SALLE           17:20.02    8             
  9 Figueiredo, Christian        ROYAL ST. GEORGE'S    17:31.15    9             
 10 Woodside, Marshall           ROYAL ST. GEORGE'S    17:40.24   10             
 11 Parker, David                TRINITY COLL          17:44.43   11             
 12 Cira, Cameron                ST. MICHAEL'          17:45.39   12             
 13 Dhar, Abinav                 CRESCENT SCHOOL       18:13.38   13             
 14 Cashell, David               ST. MICHAEL'          18:14.69   14             
 15 Chettlegerg, Charlie         CRESCENT SCHOOL       18:16.54   15             
 16 Kirkconnel, Stewart          CRESCENT SCHOOL       18:18.20   16             
 17 Hill, Ross                   ROYAL ST. GEORGE'S    18:20.31   17             
 18 Benjamin, Isaac              UPPER CANADA          18:35.17   18             
 19 Castagna, Gaspare            DE LA SALLE           18:35.50   19             
 20 Geddes, Jacob                UPPER CANADA          18:38.77   20             
 21 Powers, Elliott              ST. ANDREW'S          18:39.08   21             
 22 Racco, Alex                  VILLANOVA             18:53.57   22             
 23 Garrett, Jack                CRESCENT SCHOOL       18:59.24   23             
 24 Ross, Aidan                  ST. MICHAEL'          19:03.48   24             
 25 Dale, Spencer                CRESCENT SCHOOL       19:13.94   25             
 26 Fleming, Sam                 UPPER CANADA          19:25.29   26             
 27 Potter, Andrew               HILLFIELD             19:56.70   27             
 28 Paspalofski, Daniel          ST. ANDREW'S          20:43.61   28             
 29 Felici, Lucas                ST. MICHAEL'          20:47.82   29             
 30 Bissonette, Michael          ST. MICHAEL'          20:50.59   30             
 31 Sissel, Alex                 DE LA SALLE           21:01.91   31             
 32 Chau, Nathan                 DE LA SALLE           21:02.32   32             
 33 Feder, Zane                  BAYVIEW GLEN          21:34.40   33             
 34 Rerri, Teke                  HILLFIELD             22:12.14   34             
 35 Gilchrist, Alex              TRINITY COLL          22:12.64   35             
 36 Khalili, Cameron             GREENWOOD CO          22:23.01   36             
 37 King, Adam                   CRESCENT SCHOOL       22:34.86   37             
 38 Quarin, Adam                 UPPER CANADA          22:39.01   38             
 39 Young, Tyler                 CRESCENT SCHOOL       22:53.18   39             
 40 Winsor, Clayton              TRINITY COLL          22:54.23   40             
 41 Gabriel, Jared               VILLANOVA             23:07.65   41             
 42 Lawrynuik, Thomas            VILLANOVA             23:38.72   42             
 43 Marshall, Justin             HILLFIELD             23:50.23   43             
 44 Green, Cole                  GREENWOOD CO          24:07.00   44             
 45 Zechner, Jack                CRESCENT SCHOOL       24:23.94   45             
 46 Rouleau, Bennett             HILLFIELD             25:15.50   46             
 47 Pawluk, Jonah                ST. ANDREW'S          26:04.39   47             
 48 Qi, Oscar                    ST. ANDREW'S          28:41.06   48             
 49 Mcdonald, James              VILLANOVA             29:26.22   49             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 ST. MICHAEL'S COLLEGE A      10    1    2    3    4                         
      Total Time:  1:06:53.15                                                    
         Average:    16:43.29                                                    
   2 ROYAL ST. GEORGE'S           43    7    9   10   17                         
      Total Time:  1:10:50.02                                                    
         Average:    17:42.51                                                    
   3 CRESCENT SCHOOL A            49    5   13   15   16                         
      Total Time:  1:12:04.89                                                    
         Average:    18:01.23                                                    
   4 ST. MICHAEL'S COLLEGE B      79   12   14   24   29                         
      Total Time:  1:15:51.38                                                    
         Average:    18:57.85                                                    
   5 DE LA SALLE                  90    8   19   31   32                         
      Total Time:  1:17:59.75                                                    
         Average:    19:29.94                                                    
   6 UPPER CANADA COLLEGE        102   18   20   26   38                         
      Total Time:  1:19:18.24                                                    
         Average:    19:49.56                                                    
   7 CRESCENT SCHOOL B           124   23   25   37   39                         
      Total Time:  1:23:41.22                                                    
         Average:    20:55.31                                                    
   8 ST. ANDREW'S COLLEGE        144   21   28   47   48                         
      Total Time:  1:34:08.14                                                    
         Average:    23:32.04                                                    
   9 HILLFIELD                   150   27   34   43   46                         
      Total Time:  1:31:14.57                                                    
         Average:    22:48.65                                                    
  10 VILLANOVA                   154   22   41   42   49                         
      Total Time:  1:35:06.16                                                    
         Average:    23:46.54