Trinity College School Track Team                          Hy-Tek's Meet Manager
                     33rd TCS Harrier Meet  2015 - 9/23/2015                     
                              Last Completed Event                               
 
Event 1  Girls 13-14 3k Run CC Midget Girls
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Brar, Jasmina             01 MAXWELL HEIG           12:17.9    1             
  2 Black, Tara                  ST. PETER'S PTBO       12:34.3    2             
  3 Shapansky, Teagan            GLEBE CI OTTAWA        12:42.6    3             
  4 Breton, Raeanne              EAST NORTHUMBERLAND    13:13.7    4             
  5 Barrett, Rosalyn             GLEBE CI OTTAWA        13:24.9    5             
  6 Cormier, Michelle         01 BAYSIDE BELL           13:44.4    6             
  7 Gibson, Holly             01 DUNBARTON              13:50.7    7             
  8 Macintosh, Sarah             GLEBE CI OTTAWA        13:53.0    8             
  9 Hicks, Elise                 EAST NORTHUMBERLAND    13:57.7    9             
 10 Bell, Catherine           01 VALOUR- PETAWAWA       13:59.7   10             
 11 Parkinson, Makenna        01 PAUL DWYER CHS         14:00.9   11             
 12 Shizas, Juliana           01 COURTICE SEC           14:05.5   12             
 13 Crawford, Abby            01 MAXWELL HEIG           14:08.3   13             
 14 Lucas, Katherine             ST. MARY'S PICKE       14:09.8   14             
 15 Hopper, Katie             01 IE WELDON- LINDSAY     14:14.6   15             
 16 Burnett, Chloe            01 NORTH HASTINGS DHS     14:29.4   16             
 17 Cooper, Abbey                EAST NORTHUMBERLAND    14:29.8   17             
 18 Halsall, Elly                ST. MARY'S PICKE       14:40.5   18             
 19 Sorokine, Andrea          01 BAYSIDE BELL           14:55.9   19             
 20 Goupil, Beatrice             COBOURG C. I.          14:56.2   20             
 21 Burger, Sophie-anne          GLEBE CI OTTAWA        14:57.7   21             
 22 Peres, Corina                GLEBE CI OTTAWA        14:58.1   22             
 23 Freymond, Kate            01 NORTH HASTINGS DHS     14:58.9   23             
 24 Lavioe, Remy              01 VALOUR- PETAWAWA       14:59.2   24             
 25 Lange, Emily                 EAST NORTHUMBERLAND    15:01.3   25             
 26 Doughty, Tana             01 VALOUR- PETAWAWA       15:04.1   26             
 27 Deruiter, Mackenzie       01 VALOUR- PETAWAWA       15:06.1   27             
 28 Mcleod, Megan             01 COURTICE SEC           15:19.3   28             
 29 Pundit, Anushri           01 HAVERGAL COLLEGE       15:26.1   29             
 30 Davison, Taya                GLEBE CI OTTAWA        15:26.8   30             
 31 Saunders, Rosie           01 BAYSIDE BELL           15:28.2   31             
 32 Neundorf, Paden           01 NOTRE DAME AJAX        15:32.7   32             
 33 Richards, Madalyn         01 VALOUR- PETAWAWA       15:43.2   33             
 34 Moody, Madie              01 CAMPBELLFORD DHS       15:47.1   34             
 35 Cadigan, Catherine        01 IE WELDON- LINDSAY     15:49.9   35             
 36 Murtha-anderson, Miriam      EAST NORTHUMBERLAND    15:54.1   36             
 37 Patrick, Molly               EAST NORTHUMBERLAND    15:55.3   37             
 38 Mohns, Maggie                VALOUR- PETAWAWA       15:55.6   38             
 39 Pennington, Sarah            EAST NORTHUMBERLAND    15:59.9   39             
 40 Sommerville, Victoria        EAST NORTHUMBERLAND    16:07.8   40             
 41 Bui, Miquela                 EAST NORTHUMBERLAND    16:18.5   41             
 42 Pennington, Brittany         EAST NORTHUMBERLAND    16:22.9   42             
 43 Hansen, Taylor               EAST NORTHUMBERLAND    16:27.0   43             
 44 Bullied, Alex             01 IE WELDON- LINDSAY     16:35.6   44             
 45 Cooke, Robin              01 IE WELDON- LINDSAY     16:36.2   45             
 46 Weightman, Emily             ST. MARY'S PICKE       16:41.8   46             
 47 Jeyes, Laura              01 BAYSIDE BELL           16:42.9   47             
 48 Cooper, Martina              EAST NORTHUMBERLAND    16:47.7   48             
 49 Mcculloch, Jasmine           COBOURG C. I.          16:49.4   49             
 50 Bangloy, Vanessa          01 PAUL DWYER CHS         17:03.3   50             
 51 Pagliaroli, Alyssa        01 NOTRE DAME AJAX        17:15.4   51             
 52 Enepelhides, Anna         01 BAYVIEW GLEN           17:15.7   52             
 53 Booth, Sarah                 ADAM SCOTT PTBO        17:19.6   53             
 54 Thomas, Fiona             01 VALOUR- PETAWAWA       17:21.1   54             
 55 Smith, Sydney                ADAM SCOTT PTBO        17:22.0   55             
 56 Booth, Marisa                ADAM SCOTT PTBO        17:28.4   56             
 57 Serra, Mariel             01 MAXWELL HEIG           17:51.7   57             
 58 Savor, Alexandra          01 DUNBARTON              17:59.4   58             
 59 Smith, Sadie                 ST. STEPHENS S.S.      18:00.5   59             
 60 Northeast, Francis           COBOURG C. I.          18:20.1   60             
 61 Benipal, Manjot              CHINGUACOUSY           18:48.8   61             
 62 Goble, Abby                  ADAM SCOTT PTBO        19:03.5   62             
 63 Emerson, Grace            01 ST. MARY'S H           19:22.6   63             
 64 Snow, Natalia             01 NOTRE DAME AJAX        19:37.9   64             
 65 Abeykoon, Tharaka            CHINGUACOUSY           19:50.3   65             
 66 Midgetgirl, One           98 NOTRE DAME AJAX        20:03.8   66             
 67 Fan, Angelina             01 ALBERT COLLEGE         20:04.7   67             
 68 Gurdon, Sophie            01 PAUL DWYER CHS         20:06.7   68             
 69 Rupke, Katelin               EAST NORTHUMBERLAND    20:15.5   69             
 70 Gibbons, Miranda             EAST NORTHUMBERLAND    20:27.0   70             
 71 Dickinson, Lindsay        01 ALLL SAINTS            20:39.7   71             
 72 Li, Elana                    ROSSEAU LAKE           20:49.5   72             
 73 Owens, Georgia            01 NOTRE DAME AJAX        20:50.7   73             
 74 Mankotia, Alysha             CHINGUACOUSY           21:06.8   74             
 75 Goorbachan, Chelsey          CHINGUACOUSY           21:15.2   75             
 76 Arora, Ritika                CHINGUACOUSY           21:36.9   76             
 77 Cadotte, Jessie              CHINGUACOUSY           21:44.8   77             
 78 Lock, Tessa                  COBOURG C. I.          21:59.3   78             
 79 Huang, Tina               01 ALBERT COLLEGE         59:59.9   79             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 GLEBE CI OTTAWA A            37    3    5    8   21                         
      Total Time:    54:58.20                                                    
         Average:    13:44.55                                                    
   2 EAST NORTHUMBERLAND A        55    4    9   17   25                         
      Total Time:    56:42.50                                                    
         Average:    14:10.63                                                    
   3 VALOUR- PETAWAWA A           87   10   24   26   27                         
      Total Time:    59:09.10                                                    
         Average:    14:47.28                                                    
   4 BAYSIDE S.S. BELLEVILLE     103    6   19   31   47                         
      Total Time:  1:00:51.40                                                    
         Average:    15:12.85                                                    
   5 IE WELDON- LINDSAY          139   15   35   44   45                         
      Total Time:  1:03:16.30                                                    
         Average:    15:49.08                                                    
   6 EAST NORTHUMBERLAND B       152   36   37   39   40                         
      Total Time:  1:03:57.10                                                    
         Average:    15:59.28                                                    
   7 EAST NORTHUMBERLAND C       174   41   42   43   48                         
      Total Time:  1:05:56.10                                                    
         Average:    16:29.03                                                    
   8 COBOURG C. I.               207   20   49   60   78                         
      Total Time:  1:12:05.00                                                    
         Average:    18:01.25                                                    
   9 NOTRE DAME AJAX A           213   32   51   64   66                         
      Total Time:  1:12:29.80                                                    
         Average:    18:07.45                                                    
  10 ADAM SCOTT PTBO             226   53   55   56   62                         
      Total Time:  1:11:13.50                                                    
         Average:    17:48.38                                                    
  11 CHINGUACOUSY A              275   61   65   74   75                         
      Total Time:  1:21:01.10                                                    
         Average:    20:15.28                                                    
  12 MAXWELL HEIGHTS- OSHAWA     571    1   13   57  500                         
  13 ST. MARY'S PICKERING        578   14   18   46  500                         
  14 VALOUR- PETAWAWA            625   33   38   54  500                         
  15 PAUL DWYER CHS              629   11   50   68  500                         
  16 NORTH HASTINGS DHS         1039   16   23  500  500                         
  17 COURTICE SECONDARY SCHO    1040   12   28  500  500                         
  18 GLEBE CI OTTAWA            1052   22   30  500  500                         
  19 DUNBARTON HIGH SCHOOL      1065    7   58  500  500                         
  20 EAST NORTHUMBERLAND        1139   69   70  500  500                         
  21 ALBERT COLLEGE             1146   67   79  500  500                         
  22 CHINGUACOUSY               1153   76   77  500  500                         
  23 ST. PETER'S PTBO           1502    2  500  500  500                         
  24 HAVERGAL COLLEGE           1529   29  500  500  500                         
  25 CAMPBELLFORD DHS           1534   34  500  500  500                         
  26 BAYVIEW GLEN               1552   52  500  500  500                         
  27 ST. STEPHENS S.S.          1559   59  500  500  500                         
  28 ST. MARY'S SS COBOURG      1563   63  500  500  500                         
  29 ALL SAINTS CSS WHITBY      1571   71  500  500  500                         
  30 ROSSEAU LAKE COLLEGE       1572   72  500  500  500                         
  31 NOTRE DAME AJAX            1573   73  500  500  500