Trinity College School Track Team                          Hy-Tek's Meet Manager
                       CISAA SR XC Meet 2019 - 10/23/2019                        
                              Last Completed Event                               
 
Event 4  Boys Under 16 5k Run CC Junior Boys
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Flemington, Riley            APPLEBY COLLEGE       17:12.24    1             
  2 De Monte, Daniel             ST. MICHAEL'          17:54.45    2             
  3 Larson, Thomas               LAKEFIELD CO          18:17.50    3             
  4 Osawe, Clinton               ST. MICHAEL'          18:34.45    4             
  5 Roy, Max                     ST. MICHAEL'          18:35.29    5             
  6 Loftus, Kynan                ST. MICHAEL'          18:48.48    6             
  7 Choi, Nicholas               ST. MICHAEL'          19:00.98    7             
  8 Loewen, Benjamin             GREENWOOD CO          19:02.01    8             
  9 Levitt, Rj                   CRESCENT SCHOOL       19:09.64    9             
 10 Voss, Tom                    HILLFIELD             19:24.69   10             
 11 Atkins, Connor               CRESCENT SCHOOL       19:25.49   11             
 12 Rende, Francesco             UPPER CANADA          19:35.81   12             
 13 Kelly, Julian                UPPER CANADA          19:45.50   13             
 14 Schieman, Finlay             TRINITY COLL          19:54.01   14             
 15 Myers, Andrew                ST. MICHAEL'          19:58.99   15             
 16 Wright, Will                 ST. MICHAEL'          20:12.55   16             
 17 Vrooman, Luke                TRINITY COLL          20:14.58   17             
 18 Bunker, Charliep             CRESCENT SCHOOL       20:30.13   18             
 19 Liu, Charlie                 CRESCENT SCHOOL       20:35.42   19             
 20 Mcfarlane, Nathaniel         ST. MICHAEL'          20:46.99   20             
 21 Baillie, Charles             GREENWOOD CO          20:48.51   21             
 22 Liu, Kevin                   UPPER CANADA          20:56.19   22             
 23 Zezos, Apostolos             UPPER CANADA          20:58.48   23             
 24 Lavoie, Owen                 ROYAL ST. GEORGE'S    21:04.35   24             
 25 Shahzad, Hamza               ST. JOHN'S K          21:08.45   25             
 26 Heybati, Shayan              COUNTRY DAY SCHOOL    21:09.36   26             
 27 Beatty, Jack                 ROYAL ST. GEORGE'S    21:13.94   27             
 28 Teodoro, Dylan               BAYVIEW GLEN          21:20.08   28             
 29 Woodbury, Sean               ROYAL ST. GEORGE'S    21:20.69   29             
 30 Wolfson, Sam                 CRESCENT SCHOOL       21:22.01   30             
 31 Power, Jamieson              UPPER CANADA          21:29.45   31             
 32 Ellis, Darian                HILLFIELD             21:31.43   32             
 33 Paluch, Henry                ST. ANDREW'S          21:32.89   33             
 34 Deng, Joshua                 CRESTWOOD PREP        21:40.62   34             
 35 Radan, Nikola                UPPER CANADA          21:43.12   35             
 36 Liu, Jaden                   UPPER CANADA          21:44.66   36             
 37 Boyd, Pi                     ROYAL ST. GEORGE'S    21:46.07   37             
 38 Wee, Justin                  CRESCENT SCHOOL       21:51.65   38             
 39 Rawlins, Jaden               BAYVIEW GLEN          22:09.40   39             
 40 Qin, Quincy                  ALBERT COLLEGE        22:10.24   40             
 41 Dumanski, Cole               CRESCENT SCHOOL       22:11.53   41             
 42 Li, Ethan                    CRESTWOOD PREP        22:28.26   42             
 43 Wealch, Mateo                LAKEFIELD CO          22:33.22   43             
 44 Chen, Matthew                CRESCENT SCHOOL       22:35.44   44             
 45 Arefg, Morad                 TRINITY COLL          22:42.95   45             
 46 Radhakrishnan, Nigel         UPPER CANADA          22:47.27   46             
 47 Oreopoulos, Dimitrios        UPPER CANADA          22:48.29   47             
 48 Haroon, Fayez                ST. ANDREW'S          22:59.82   48             
 49 Lou, Albert                  UPPER CANADA          23:06.07   49             
 50 Katz, Joey                   UPPER CANADA          23:08.55   50             
 51 Macinnis, William            BAYVIEW GLEN          23:11.38   51             
 52 Alam, Zuhair                 THE YORK SCHOOL       23:18.70   52             
 53 Fadavid, Daryan              UPPER CANADA          23:19.16   53             
 54 Skippon, Jack                ROYAL ST. GEORGE'S    23:29.66   54             
 55 Xu, Robin                    TRINITY COLL          23:53.05   55             
 56 Bunker, Charlief             CRESCENT SCHOOL       24:19.32   56             
 57 Shiu, Wyeth                  CRESCENT SCHOOL       24:25.54   57             
 58 Evans, Thomas                ALBERT COLLEGE        24:31.98   58             
 59 Kim, Alex                    COUNTRY DAY SCHOOL    24:39.43   59             
 60 Kraay, Alex                  ROYAL ST. GEORGE'S    24:47.27   60             
 61 Forbes, Liam                 HILLFIELD             24:51.93   61             
 62 Hetherington, Jack           CRESCENT SCHOOL       24:54.97   62             
 63 Ateljevic, Stefan            UPPER CANADA          24:56.15   63             
 64 Elsayegh, Jacob              ALBERT COLLEGE        24:58.01   64             
 65 Sharp, Evan                  CRESCENT SCHOOL       25:00.41   65             
 66 Heckel, Jan                  TRINITY COLL          25:36.73   66             
 67 Zhao, Charlie                HOLY TRINITY SCHOOL   25:38.55   67             
 68 Rodger, Max                  HILLFIELD             25:39.23   68             
 69 Fortin, Connor               COUNTRY DAY SCHOOL    25:51.35   69             
 70 Davidson, Ben                CRESTWOOD PREP        25:52.75   70             
 71 Wu, Daniel                   ALBERT COLLEGE        25:53.52   71             
 72 Notarandrea, Chris           ST. MICHAEL'          26:29.93   72             
 73 Ma, Mark                     HILLFIELD             27:02.32   73             
 74 Tang, Allen                  TRINITY COLL          27:12.12   74             
 75 Rodgers, Jack                ALBERT COLLEGE        27:54.80   75             
 76 Vrachas Matthaios, Georg     BAYVIEW GLEN          27:55.77   76             
 77 Hira, Shawn                  APPLEBY COLLEGE       28:02.78   77             
 78 Mccurdy, Isaiah              ALBERT COLLEGE        28:13.64   78             
 79 Hepworth, Andrew             GREENWOOD CO          28:14.24   79             
 80 Leung, Silas                 ALBERT COLLEGE        29:06.26   80             
 81 Fei, David                   ROSSEAU LAKE          31:43.69   81             
 82 Guo, Janes                   CRESCENT SCHOOL       32:41.28   82             
 83 Wu, Tom                      ROSSEAU LAKE          36:50.10   83             
 84 Rong, William                ROSSEAU LAKE          36:58.33   84             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 ST. MICHAEL'S COLLEGE A      17    2    4    5    6                         
      Total Time:  1:13:52.67                                                    
         Average:    18:28.17                                                    
   2 CRESCENT SCHOOL A            57    9   11   18   19                         
      Total Time:  1:19:40.68                                                    
         Average:    19:55.17                                                    
   3 ST. MICHAEL'S COLLEGE B      58    7   15   16   20                         
      Total Time:  1:19:59.51                                                    
         Average:    19:59.88                                                    
   4 UPPER CANADA COLLEGE A       70   12   13   22   23                         
      Total Time:  1:21:15.98                                                    
         Average:    20:19.00                                                    
   5 ROYAL ST. GEORGE'S A        117   24   27   29   37                         
      Total Time:  1:25:25.05                                                    
         Average:    21:21.27                                                    
   6 TRINITY COLLEGE SCHOOL A    131   14   17   45   55                         
      Total Time:  1:26:44.59                                                    
         Average:    21:41.15                                                    
   7 UPPER CANADA COLLEGE B      148   31   35   36   46                         
      Total Time:  1:27:44.50                                                    
         Average:    21:56.13                                                    
   8 CRESCENT SCHOOL B           153   30   38   41   44                         
      Total Time:  1:28:00.63                                                    
         Average:    22:00.16                                                    
   9 HILLFIELD A                 171   10   32   61   68                         
      Total Time:  1:31:27.28                                                    
         Average:    22:51.82                                                    
  10 BAYVIEW GLEN                194   28   39   51   76                         
      Total Time:  1:34:36.63                                                    
         Average:    23:39.16                                                    
  11 UPPER CANADA COLLEGE C      199   47   49   50   53                         
      Total Time:  1:32:22.07                                                    
         Average:    23:05.52                                                    
  12 ALBERT COLLEGE A            233   40   58   64   71                         
      Total Time:  1:37:33.75                                                    
         Average:    24:23.44                                                    
  13 CRESCENT SCHOOL C           240   56   57   62   65                         
      Total Time:  1:38:40.24                                                    
         Average:    24:40.06